Sveikas ir išmintingas pasirinkimas

Get book for a donation!

Formatas: Ilgis 22 x Plotis 17 x 1.5 Aukštis (cm), 400 g., 98 puslapiai, minkštas viršelis.

$

Categories: , SKU: HWC-LT Tag:

Description

Nuo neatmenamų laikų, vegetarizmas yra Rytų dvasinės kultūros dalis. Vegetarizmas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje, tačiau ar dažnai susimąstome, kaip iš tiesų taisyklingai maitintis, kad nepritrūktų būtiniausių maisto medžiagų. Daugybė žmonių nežino, kaip taisyklingai maitintis. Senovės vedos suteikia informaciją apie maistą. Šioje knygoje Śrī Kṛṣṇa Balarām Svāmī atskleidžia seniausių patiekalų receptus, kuriuos nesunkiai pagaminsite namuose.

Receptai, nurodyti šioje knygoje, jie buvo sukurti karaliams ir šventiesiems. Šioje knygoje taip pat aprašoma vegetarizmo istorija ir kilmė, kurios šaknys glūdi senovės Indijoje. Knygoje rasite patarimų, kaip derinti produktus, kaip paruošti gardžius patiekalus, ir svarbiausia, kaip siūlyti Dievui maistą.

Vegetarizmo esmė gali būti atskleista tik bonafide Dvasinio Mokytojo pagalba, tokio kaip Śrī Kṛṣṇa Balarām Svāmī. Šioje knygoje aprašyti pagrindiniai sveikos gyvensenos ir išmintingo gyvenimo principai. Šiuolaikinis žmogus susiduria su daugybe problemų, todėl jis nuolat nepatenkintas ir linkęs ieškoti trumpalaikės laimės. Autorius atskleidžia, kaip pasiekti ilgalaikę laimę.

Bhaktin Akvilė

Additional information

Weight0.4 kg
Dimensions22 × 17 × 1.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sveikas ir išmintingas pasirinkimas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment